קבוצת מוזיקלי היא קבוצה יחידה במינה המפעילה חמישה אתרים שונים עבור חברי קהילת המוזיקה בישראל.

האתרים המופעלים על ידי קבוצת מוזיקלי:

קבוצת מוזיקלי – אתר הנחות ומבצעים למוזיקאים, הגדול ביותר בישראל

MusicTalk – קהילה הכולל למעלה מ – 30,000 מוזיקאים מרחבי הארץ, המדברים בניהם על כל מה שקשור במוזיקה ביותר מתשעים פורומים שונים.

אתר חזרות – מנוח חיפוש מתקדם המאפשר לנגנים וללהקות למצוא חדרי חזרות פנויים ומאפשר לחדרי חזרות להיחשף לעיני קהילת המוזיקאים בישראל.

אתר הקלטות – אינדקס של אולפני הקלטות וחדרי חזרות, המאפשר למוזיקאים לאתר את האולפנים המתאימים להם ומאפשר לאולפנים לפרסם לקהל יעד ממוקד ומעוניין.

פורטל הופעות – אתר המאפשר פרסום של הופעות, הצגות, מסיבות ועוד, לקהל של שוחרי תרבות וחובבי מוזיקה בכל הארץ.

קבוצת מוזיקלי, היא לא רק מקור אדיר לאינפורמציה בנושא, חזרות, הקלטות, הופעות וציוד. קבוצת מוזיקלי עוסקת ביצירת שיתופי פעולה בין אומנים מתחומים שונים ומרכזת, במקום אחד, את הספקים האיכותיים ביותר, המבצעים החמים ביותר והמחירים המשתלמים ביותר.

כרטיס ההנחות של קבוצת מוזיקלי, אותו תוכלו לרכוש באמצעות האתר, יאפשר לכם ליהנות מהנחות של עד 40% ברכישת שירותי הגברה, סאונד, הפקת קליפים, הקלטה, מאסטרינג, יחסי ציבור ועוד, וברכישת כלי נגינה וציוד הגברה. כל מה שאתם צריכים לעשות על מנת ליהנות מההנחות הוא למלא את הפרטים שלכם באתר ולרכוש שובר הנחות בתחום המעניין אתכם.

כשאתם מנגנים לבד, אתם ודאי נשמעים לא רע. אבל כשאתם מנגנים יחד, אתם מגיעים להרמוניה ולעוצמה משותפת. זהו בדיוק העיקרון העומד מאחורי קבוצת מוזיקלי. כשאתם יחד, אנחנו יכולים להשיג עבורכם את ההנחות המשמעותיות ביותר במגוון תחומים. הנחות שיאפשרו לכם להגיע עם המוזיקה שלכם הכי רחוק שאפשר ולהביא את החזון האומנותי שלכם לכדי הגשמה.