אור יהודה מרוחקת שבעה קילומטרים בלבד מגבולה המזרחי של תל אביב. את שבעת הקילומטרים הללו ניתן לעבור תוך דקות ספורות, בימים בהם התנועה זורמת או תוך כמה עשרות דקות בשעות העומס. עבור צעירים שעדיין אינם בעלי רישיון נהיגה, מדובר לעיתים במסע ארוך בתחבורה ציבורית. מוזיקאים, תושבי אור יהודה, נאלצו עד לפני מספר שנים לעשות את הדרך אל העיר הגדולה על מנת להקליט את המוזיקה שלהם. עם ההתפתחות של ציוד ההקלטה המקצועי והפיכתו לזמין ונפוץ יותר, הוקמו מספר אולפני הקלטה באור יהודה. אולפני הקלטה המעניקים שירותים מקצועיים למוזיקאים, אומנים, הרכבים ולהקות הפועלות באזור.

איתור של אולפני הקלטה באור יהודה הוא לא משימה מאור מורכבת. באתר קבוצת מוזיקלי למשל, תמצאו את כל הפרטים שיאפשרו לכם ליצור קשר עם אולפני הקלטה באור יהודה. אולם זו לא הסיבה העיקרית לשמה כדאי לכם להיכנס לאתר. באתר קבוצת מוזיקלי, שהוא אתר ההנחות למוזיקאים הגדול בישראל, תוכלו לרכוש תלושי הנחה שיאפשרו לכם להיכנס אל אולפני הקלטה באור יהודה ובערים רבות אחרות במרכז, בצפון ובדרום, להקליט את המוזיקה שלכם בתנאים המקצועיים ביותר ולשלם עד ארבעים אחוז פחות ממחירי המחירון.

קבוצת מוזיקלי, המפעילה את אתר ההנחות לצד אתרי מוזיקה מקצועיים נוספים, לקחה על עצמה לקדם את תחום המוזיקה בישראל על ידי יצירת שיתופי פעולה ביו אמנים. הקבוצה נעזרת בכוח הקנייה המשותף של המוזיקאים הרבים הפעילים באתריה, על מנת להשיג עבורם הנחות משמעותיות בחדרי חזרות, אולפני הקלטה באור יהודה ובערים נוספות, שירותי מיקס, מאסטרינג ועריכה, רכישת כלי נגינה וציוד הגברה, יחסי ציבור ועוד. הנחות אלה מאפשרות למוזיקאים צעירים ומוזיקאים בתחילת דרכם, להפוך את החלומות המוזיקליים שלהם למציאות, בתנאים הטובים ביותר שניתן להעלות על הדעת.