אילת, העיר הדרומית בישראל, היא אמנם לא עיר מרובת תושבים, אולם בכל מה שקשור לפעילות מוזיקלית, מדובר בעיר פעילה במיוחד. צוותי הבידור, בתי המלון, הברים והמועדונים בעיר, מספקים לא מעט עבודה לאמנים ומוזיקאים במהלך כל השנה. המוזיקאים הללו, חלקם תושב אילת וחלקם הגיעו לעיר לתקופה מוגבלת, מעוניינים פעמים רבות, במקביל לעבודה היום יומית שלהם, גם ליצור מוזיקה מקורית, להפיק ולהפיץ אותה בכוחות עצמם, או באמצעות חברות המתמחות בכך. על מנת לענות לצורך הזה, קמו מספר אולפני הקלטה באילת, אשר אינם נופלים ברמתם מאולפני הקלטה בכל מקום אחר בארץ ובעולם.

קבוצת מוזיקלי, המנהלת את אתרי המוזיקה המקצועיים המובילים בישראל, הקימה עבור המוזיקאים באילת ובארץ כולה את אתר ההנחות למוזיקאים הגדול בישראל. אתר זה מרכז עבורכם את פרטי האולפנים, חדרי החזרות ונותני השירותים השונים בתחום המוזיקה בישראל. וחשוב מכך, אתר קבוצת מוזיקלי מאפשר לרכוש את שירותיהם של אולפני הקלטות באילת ובערים נוספות, במחירים נמוכים במיוחד. למעשה, ההנחות מהן תוכלו ליהנות באתר קבוצת מוזיקלי מגיעות עד ארבעים אחוז. העיקרון העומד מאחורי הפעילות של אתר קבוצת מוזיקלי הוא לא מסובך: האתר מרכז את כוח הקנייה המשותף של המוזיקאים הרבים הפעילים בישראל, על מנת להשיג עבור כל אחד מהם שירותי מוזיקה איכותיים ביותר, בעלויות נמוכות ביותר.

אז אם אתם מוזיקאים תושבי אילת, המחפשים אולפני הקלטות באילת או בצפון הארץ, הגעתם למקום הנכון. כאן, באתר קבוצת מוזיקלי, תוכלו רכשו את שובר ההנחות שיאפשר לכם לרכוש שעות אולפן ושירותי הקלטה, מיקס, מאסטרינג, יחסי ציבור, בוקניג ועוד, בעלויות נמוכות במיוחד. עלויות שיאפשרו לכם להגשים את החלום המוזיקלי שלכם ולהקליט את המוזיקה שלכם בתנאים להם היא ראויה, בלי שתיאלצו להתפשר.