מוזיקאים תושבי אשקלון – עד כמה שידוע לנו יש לא מעט כאלה, אתם מוזמנים להכיר את אתר קבוצת מוזיקלי, אתר ההנחות למוזיקאים הגדול בישראל המעניק לכם הנחות של עד ארבעים אחוז ברכישת שירותי הקלטה, מאסטרינג, עריכות ומיקסים, באולפני ההקלטה המובילים באשקלון והסביבה. קבוצת מוזיקלי, המנהלת את אתרי המוזיקה המקצועיים המובילים בישראל, הקימה את האתר על מנת לאפשר למוזיקאים ליהנות מהשירותים האיכותיים והמתקדמים ביותר באשקלון ובסביבה, בלי צורך להיכנס להוצאות מוגזמות.
הרעיון העומד מאחורי אתר קבוצת מוזיקלי, נולד בעקבות היכרות מעמיקה עם מספר רב של מוזיקאים הפעילים באתרי המוזיקה המקצועיים של הקבוצה ועם לא מעט נותני שירותים בתחום.

בהתבסס על כוח הקניה המשותף של המוזיקאים והאמנים הרבים הקשורים לאתרי קבוצת מוזיקלי, פנתה הקבוצה לגופים המובילים בישראל ביניהם אולפני הקלטות, חדרי חזרות, טכנאי קול ועריכה, אנשי מיקס ומאסטרניג, משרדי יחסי ציבור ובוקינג ועד, ויצרה שובר הנחות אותו ניתן לרכוש באתר. באמצעות השובר, ניתן לרכוש שירותי מוזיקה שונים במחירים נמוכים ובאיכות גבוהה במיוחד. פרטי האולפנים ונותני השירותים מופיעים באופן מפורט באתר קבוצת מוזיקלי. לפני שאתם מקבלים החלטה לגבי אולפני הקלטה באשקלון, אתם יכולים לבחון לעומק את המאפיינים של האולפנים השונים הפועלים בעיר ובסביבתה ולהכיר אותם עד הפרט האחרון.

אם אתם מחפשים אולפני הקלטה באשקלון, אין ספק כי הגעתם למקום הנכון, אתר קבוצת מוזיקלי, אתר ההנחות למוזיקאים הגדול בישראל, יאפשר לכם גישה מהירה לפרטים המעודכנים והאמינים של אולפני הקלטה באשקלון ובערים רבות נוספות ברחבי ישראל ויאפשר לכם, מוזיקאים תושבי אשקלון, לא להתפשר על החלומות המוזיקליים שלכם מטעמים כלכליים. רכשו עוד היום את שובר ההנחות באתר קבוצת מוזיקלי, אתר ההנחות למוזיקאים הגדול בישראל, וצאו לדרך. הבמות כבר מחכות לכם.