אתם מוזיקאים מלידה. תמיד שרתם או ניגנתם בטקסים בבית הספר, למדתם אצל המורים למוזיקה הטובים ביותר בחדרה והופעתם באולמות קטנים באזור, אבל זה לא מספיק לכם. אתם רוצים שכל הארץ תכיר את היצירות שלכם ותכיר בכישרון שלכם. יש לכם חלום ואתם תעשו הכול על מנת להגשים אותו. בעבר הלא רחוק, על מנת להקליט את המוזיקה שלכם בתנאים מקצועיים, היה עליכם לצאת מחדרה ולנסוע לערים הגדולות – תל אביב או חיפה, שם חיכה לכם ציוד ההקלטה המקצועי המתקדם ביותר ואנשי המקצוע שהפעילו אותו. מאז ועד היום נפתחו הרבה אולפני הקלטה בחדרה והסביבה, המציעים סביבות עבודה מקצועיות למוזיקאים, מפיקים והרכבים.

קבוצת מוזיקלי, שהקימה ומפעילה את אתרי המוזיקה המקצועיים המובילים בישראל, ריכזה עבורכם, תושבי חדרה והסביבה, את פרטי כל האולפנים האיכותיים באזור. פרטי האולפנים השונים, מוצגים באופן ברור ויעיל על מנת שתוכלו לבחור את אולפן ההקלטות המתאים לכם ביותר ולא לקבוע עם מישהו, רק כדי לגלות רגע לפני הקלטה כי חדר ההקלטה קטן מדי, כי הציוד אינו מתאים לסגנון שלכם, או כי האולפן נמצא באזור שלא נעים להסתובב בו בשעות הלילה. כל זה טוב ויפה, אבל הסיבה העיקרית לשמה כדאי לכם לגלוש באתר קבוצת מוזיקלי היא שובר ההנחות.

כחברה מובילה בתחום המוזיקה בישראל, קבוצת מוזיקלי מודעת היטב לקשיי המימון העומדים בפני מוזיקאים צעירים ומוזיקאים בתחילת דרכם המעוניינים להפיק את המוזיקה שלהם באופן מקצועי. לכן, תוך מינוף כוח הקניה המשותף של המוזיקאים הרבים הפעילים באתרי הקבוצה, פיתחה קבוצת מוזיקלי שוברי הנחות המעניקים עד ארבעים אחוזי הנחה ברכישת שעות הקלטה, מיקס ומאטסרינג, ברכישת כלי נגינה וציוד הגברה, שירותי יחסי ציבור ועוד, בחדרה והסביבה, ובערים רבות נוספות ברחבי הארץ.