אם אתם מוזיקאים צעירים, או הייתם פעם כאלה, אתם ודאי מכירים את הסיפור. יש לכם שירים טובים, מקוריים, מעובדים היטב ונשמעים נפלא. אתם רוצים להשמיע אותם למפיקים ומקבלי החלטות, על מנת לשכנע אותם להשקיע בכם. אבל הם לא יקבלו החלטה להשקיע במוזיקה שלכם לפני שהם ישמעו אותה מוקלטת ומופקת, ועבור הפקת השירים שלכם תתבקשו לשלם לא מעט כסף. במקרים רבים, מימון ההקלטות הראשוניות הוא מחסום שלא קל לעבור. מחסום הגורם למוזיקאים צעירים רבים לוותר מראש על החלום. אתר קבוצת מוזיקלי, אתר ההנחות למוזיקאים הגדול בישראל, הוא יוזמה חדשנית המאפשרת לכם, המוזיקאים הצעירים הפועלים בישראל, להקליט את המוזיקה שלכם במחירים נוחים במיוחד.

קבוצת מוזיקלי, המפעילה את אתרי המוזיקה המקצועיים המובילים בישראל, התמחתה במהלך השנים ביצירת קשרים מקצועיים ואומנותיים בין מוזיקאים, אמנים ונותני שירותים בתחום המוזיקה. מתוך היכרות מעמיקה עם התחום ועם המאפיינים הייחודיים לו, הקימה קבוצת מוזיקלי את אתר ההנחות, המנצל את כוחה הקנייה המשותף של המוזיקאים הפעילים בישראל, על מנת להשיג הנחות של עד ארבעים אחוז על רכישת שרותי מוזיקה איכותיים.

אם אתם, מוזיקאים תושבי עכו והצפון, המעוניינים להקליט את המוזיקה שלכם בתנאים מקצועיים לחלוטין ולשלם פחות, אתם מוזמנים לרכוש את שובר ההנחות באתר קבוצת מוזיקלי, אתר ההנחות למוזיקאים הגדול בישראל. שובר זה יקנה לכם הנחות ברכישת שירותי מוזיקה מאת אולפני הקלטה בעכו ובערים נוספות בצפון ובמרכז הארץ, ביניהם: שעות אולפן, שירותי מיקס, עריכות ומאסטרינג, יחסי ציבור, מאסטרינג וכל מה שתזדקקו לו על מנת להעניק למוזיקה שלכם את התנאים להם היא ראויה. אתם לא צריכים להתפשר. אתם לא צריכים לוותר על החלום, הצטרפו עוד היום למוזיקאים שכבר נהנים מהיתרונות ומההנחות של אתר קבוצת מוזיקלי.