באר שבע, בירת הנגב, מעלה בעיני רוחו של מי שלא ביקר בה בשנים האחרונות, דימויים מדבריים בכיכובם של גמלים ומאהלים בדואים. אולם כל מי שמכיר את העיר יודע כי אין כל קשר ביו הדימוי היבש למציאות העסיסית. באר שבע, המושכת אליה סטודנטים רבים, הולכת והופכת לעיר תרבותית, אשר תחום המוזיקה המקורית תופס בה מקום נכבד. אם עד לפני מספר שנים, קשה היה למצוא אולפן איכותי בבאר שבע, היום המצב הפוך וקשה מאוד למצוא בעיר אולפן פנוי. באתר קבוצת מוזיקלי, אתר ההנחות למוזיקאים הגדול בישראל, תוכלו למצוא פרטים של לא מעט אולפני הקלטות בבאר שבע, אולם מעבר לכך, תמצאו גם את המחירים הנוחים ביותר לשעת הקלטה, בזכות שוברי ההנחה הניתנים לרכישה באתר קבוצת מוזיקלי.

מהם שוברי ההנחה באתר קבוצת מוזיקלי? כקבוצה המפעילה את אתרי המוזיקה המקצועיים בישראל, קבוצת מוזיקלי מודעת לעלויות הגבוהות אשר מוזיקאים נדרשים לשלם עבור שירותים שונים. עלויות אשר לעיתים קרובות גורמות להם לוותר על החלום המוזיקלי שלהם. לכן, פנתה הקבוצה אל נותני שירותים רבים בתחומים מגוונים, ביניהם חדרי חזרות, אולפני הקלטה, חנויות כלי נגינה וציוד הגברה, משרדי יחסי ציבור ועוד. תוך הסתמכות על כוח הקנייה המשותף של המוזיקאים הרבים הפעילים באתרי הקבוצה, הצליחו אנשי קבוצת מוזיקלי, להשיג הנחות של עד ארבעים אחוז, ממחירים של שירותים ומוצרים שונים.

אם אתם גרים בבאר שבע או בסביבתה ומעוניינים להקליט ולהפיק את המוזיקה שלכם בתנאים המקצועיים הטובים ביותר ובמחירים הטובים ביותר, כל שעליכם לעשות הוא לרכוש את שובר ההנחות באתר של קבוצת מוזיקלי, אתר ההנחות למוזיקאים הגדול בישראל ולהתחיל להגשים את החלומות האומנותיים שלכם, באולפנים הטובים ביותר באזור.