באר שבע, שדרות, אופקים, אילת, קריית גת, אשדוד ועוד. אם נביט אל האזור במפה שנמצא דרומית לגוש דן, נגלה שהוא שוקק חיים, וכולל לא מעט ישובים צעירים ותוססים. בערים שהזכרנו ובישובים רבים נוספים מתגוררים צעירים רבים שהחלום שלהם הוא לעשות מוזיקה. להקות כמו כנסיית השכל, טיפקס, אלג’יר ועוד כבר הפגינו את האיכויות הייחודיות של מוזיקה הנעשית הרחק מהמרכז, בהשפעתן של להקות אלה, להקות צעירות רבות, זמרים ומוזיקאים תושבי הדרום, ממשיכים לחפש את הדרך המוזיקלית הייחודית שלהן ולהפוך להצלחות הבאות של אזור הדרום. בשונה מהנעשה בתל אביב או בערים גדולות נוספות ברחבי ישראל, איתור אולפני הקלטות בדרום הוא לא משימה קלה כלל וכלל. נכון, בדרום פועלים פחות אולפני הקלטה מאשר בתל אביב, אולם עבור מוזיקאים דרומיים, למיקום של אולפני ההקלטות יש משמעות רבה הרבה יותר, מאשר עבור מוזיקאים במרכז.

אם אתם מחפשים אולפני הקלטות בדרום, תוכלו למצוא את כל המידע הדרוש לכם, באתר של קבוצת מוזיקלי. כאן תוכלו לאתר בקלות את פרטי ההתקשרות עם לא מעט אולפני הקלטות בדרום, לצד מפרטים טכניים ותיאורים מלאים שיסייעו לכם בתהליך קבלת ההחלטות.אבל זה לא הכול. המודל הייחודי של אתר קבוצת מוזיקלי, יאפשר לכם, מוזיקאים תושבי הדרום, ליהנות משירותיהם של אולפני הקלטות בדרום ושל ספקים ונותני שירותים רבים בתחום המוזיקה, בהנחות של עד ארבעים אחוזים.

כחברה המנהלת את אתרי המוזיקה המובילים בישראל, לקחה קבוצת מוזיקלי לתשומת ליבה את המצב הכלכלי הלא פשוט, בו נמצאים מוזיקאים צעירים רבים. הם מעוניינים ליצור, להקליט ולהפיק את המוזיקה שלהם בתנאים הטובים ביותר, אולם הם אינם מצליחים לממן את הגשמת החלומות שלהם. קבוצת מוזיקלי מאפשרת להם להגשים את החלום באמצעות הנחות גדולות באולפנים, חדרי חזרות, חנויות כלי נגינה ועוד. הצטרפו גם אתם לרוכשי שוברי ההנחות של קבוצת מוזיקלי ותתחילו להגשים את החלום, עוד היום.