האמת חייבת להיאמר. כשמדובר באולפנים, חדרי חזרות, וחנויות כלי נגינה מקצועית לישראל יש מרכז אחד וקרואים לו תל אביב. תל אביב היא ללא ספק העיר שבה הכול…

למרות תנופת הבניה והפיתוח שעבור עליה בשנים האחרונות, הוד השרון נחשבת לאחת הערים הירוקות ביותר בישראל. בשונה מערים הארחות שבסביבתה, בתחומי הוד השרון עדיין ניתן למצוא שטחים חקלאיים ושטחים פתוחים, שחלקם הופשר לבניה. אולם מתחת לפני השטח הירוקים, מבעבעת ורותחת סצנה מוזיקלית פעילה במיוחד. הרכבים ואומנים רבים פועלים בתחומי הוד השרון. הם יוצרים לחנים וכותבים מילים ומעבדים את המוזיקה המקורית שלהם. כל זה טוב ויפה אבל מגיע הרגע שבו כל מוזיקאי מעוניין לצאת מהמרתף או מחדר החזרות ולהקליט את המוזיקה שלו באופן מקצועי.

למרות שעם התפתחות ציוד ההקלטה, נוצרה אפשרות עבור כל אדם המעוניין בכך להקים אולפן הקלטות בביתו ולמרות שריבוי אולפני ההקלטות בהוד השרון, הביא לירידה במחירי שעת ההקלטה. שכירת אולפני הקלטות בהוד השרון, כמו בכל עיר אחרת, עדיין כרוכה בהוצאה משמעותית. במקרים מסוימים מדובר בהוצאה כל כך משמעותית, עד שהמוזיקאים הצעירים נאלצים לוותר על החלום שלהם ולהשאיר את המוזיקה המקורית במגירה. מתוך הכרות מעמיקה של עולם המוזיקה הישראלי, החליטה קבוצת מוזיקלי, המפעילה את אתרי המוזיקה המובילים בישראל, להציע פתרון מקורי למצוקת מחירי ההקלטה. באתר קבוצת מוזיקלי, אתר ההנחות למוזיקאים הגדול ביותר בישראל. תוכלו לרכוש שעות הקלטה בהוד השרון וליהנות מארבעים אחוזי הנחה.

איך זה עובד. כוח הקנייה המשותף של המשתמשים הרבים באתרי המוזיקה של קבוצת מוזיקלי, אפשר לקבוצה לשתף פעולה עם האולפנים, חנויות המוזיקה ואנשי המקצוע הטובים ביותר ולהציע לגולשים שובר הנחה לרכישת שירותי מוזיקה מקצועיים. תושבי הוד השרון והאזור בין אם אתם מעוניינים בשעות הקלטה או מיקס ובין אם אתם מעוניינים לרכוש ציוד הגברה או גלי נגינה, הגעתם למקום הנכון: אתר קבוצת מוזיקלי, אתר ההנחות למוזיקאים הגדול בישראל.