‘חיפה חיפה, עיר עם עתיד’, שר דיוויד ברוזה למילותיו של יהונתן גפן. חיפה אמנם אינה מופיעה ביותר מדי שירים או יצירות מוזיקליות ישראליות, אולם בעיר שעל הכרמל פועלים ברגע זה ממש, מוזיקאים ואומנים צעירים שאינם רואים את עתידם בשום מקום אחר. עבור כל מי שמעוניין לעשות מוזיקה מקורית בחיפה, או בכל אזור אחר בישראל, הקמנו את האתר של קבוצת מוזיקלי, אתר ההנחות למוזיקאים הגדול בישראל. האתר הוקם, מתוך הבנה מעמיקה של מצב המוזיקה ומצב המוזיקאים בישראל. הסיפור הוא לא מאוד מורכב: בחיפה, כמו בערים רבות אחרות בישראל, נמצאים לא מעט אנשים שרואים במוזיקה את עתידם. הם יוצרים, כותבים, מעבדים ומופיעים. לכולם יש חלום משותף. להפיץ את המוזיקה שלהם בישראל ובעולם ולהפוך לאמנים מצליחים וידועים בתחומם.

על מנת ליצור שיר, אפשר להסתפק בפנקס, כלי כתיבה וגיטרה קלאסית חבוטה, או פסנתר שעבר זמנו. שירים רבים שנכתבו באמצעים הללו, הפכו ללהיטים שגרפו מיליונים. אבל כאשר מגיעים לשלבי החזרות, ההקלטות, המיקסים והפצה, העלילה מסתבכת מעט. רוב המוזיקאים אינם מחזיקים את הציוד הדרוש לכך. על מנת להקליט להפיק את המוזיקה שלהם, המוזיקאים הצעירים צריכים לפנות לאולפני הקלטות ולמפיקים. במקרים רבים הם לא יכולים לשלם עבור השירותים הלל, בגלל המחירים הגבוהים ולכן הם נאלצים לוותר על החלום.

אתר קבוצת מוזיקלי, אתר ההנחות למוזיקאים הגדול בישראל, הוקם על מנת לסייע למוזיקאים צעירים להגשים את החלום המוזיקלי שלהם. בהתבסס על כוח הקנייה המשותף של המוזיקאים הרבים הפעילים באתרי הקבוצה, פותח שובר הנחות למוזיקאים, המעניק הנחות של עד ארבעים אחוז ברכישת שירותי הקלטה, מיקס ומאסטרינג באולפני הקלטות בחיפה, ברכישת כלי נגינה וציוד הגברה, בשירותי יחסי ציבור, בוקינג, ועוד.