אם תשאלו מוזיקאים, לא משנה מה הסגנון אותו הם מנגנים, מה הם באמת מחפשים, התשובה תהיה ככל הנראה צליל חדש. צליל שיהפוך את היצירה שלהם ליוצאת דופן…

מבקרי מוזיקה ישראלים רבים מדברים על ‘הצליל של ירושלים’, הצבע המוזיקלי המיוחד שאינו יכול להיווצר בשום מקום אחר בישראל. ההרכב הבולט ביותר בהקשר הזה הוא ללא ספק ‘נושאי המגבעת’, אולם פרט ללהקה הזו, הנחשבת לאחד ההרכבים המשפיעים והמוערכים ביותר בהיסטוריה של הרוק הישראלי, פעלו בירושלים הרכבים מוזיקליים רבים בסגנונות שונים. גם כיום מתקיימת בירושלים פעילות ענפה בתחום. מוזיקאים ירושלמים ולהקות ירושלמיות לא מפסיקים ליצור, להופיע ולהקליט. אם בימי הקלטת האלבומים של ‘נושאי המגבעת’, היה צורך לרדת לתל אביב, על מנת למצוא אולפני הקלטות איכותיים, הרי שכיום המצב השתנה ובעיר פועלים אולפני הקלטות וחדרי חזרות רבים.

במידה ואתם מחפשים אולפני הקלטות בירושלים, אתר קבוצת מוזיקלי, אתר ההנחות למוזיקאים הגדול בישראל, הוא ללא ספק המקום הטוב ביותר להתחיל בו. כאן תוכלו למצוא את פרטיהם המלאים של אולפני הקלטות בירושלים, את דרכי ההתקשרות, המפרטים הטכניים ופרטים חיוניים רבים נוספים שייסעו לכם לבחור את אולפן ההקלטות הירושלמי המתאים לכם ביותר. בנוסף, אתר קבוצת מוזיקלי מאפשר לכם להקליט ולקבל שירותים נוספים מאת אולפני הקלטה בירושלים, במחירים נוחים במיוחד ובהנחות גדולות.

קבוצת מוזיקלי היא קבוצה המנהלת מספר אתרים מובילים בתחום המוזיקה בישראל. מתוך הכרות מעמיקה עם מספר רב של מוזיקאים ישראלים ונותני שירותים בתחום המוזיקה בישראל, פיתחה קבוצת מוזיקלי מודל המאפשר למוזיקאים צעירים ומוזיקאים בתחילת דרכם לרכוש שירותים שונים במחירים נוחים במיוחד. שובר ההנחות הניתן לרכישה באתר קבוצת מוזיקלי, יאפשר לכם ליהנות מהנחות של עד ארבעים אחוז ברכישת שעות אולפן, שעות עריכה, מאסטרינג ומיקס, ברכישת כלי נגינה ומערכות הגברה ואף ביחסי ציבור. אם אתם מוזיקאים או מפיקים מירושלים והסביבה, אתם מוזמנים לקחת את היצירה שלכם הכי רחוק שאפשר, עם שובר ההנחות של קבוצת מוזיקלי.