אולפן קשמיר בכפר סבא, נחשב ובצדק לאחד מאולפני ההקלטות המובילים באזור השרון. האולפן הוקם על ידי מוזיקאים מקצועיים, המודעים היטב לקשיים הכלכליים המאפיינים…

נאמר את האמת. כפר סבא היא לא העיר הראשונה שאנחנו מעלים על דעתנו בקשר ליצירת מוזיקה מקורית. ערים גדולות יותר כמו תל אביב ירושלים וחיפה, יקדימו את כפר סבא, בכל דיון שייערך בנושא. גם ערים דרומיות כמו שדרות ובאר שבע וישובים קטנים יותר, נתפסים, לפחות על פי התדמית, כמקומות מוזיקליים הרבה יותר מאשר כפר סבא. אולם, אחד הכללים החשובים ביותר בתחומים כמו מוזיקה ואומנות, הוא לדעת כי מה שנמצא על פני השטח הוא לא המציאות היחידה. כמו בכל אחת מהערים בישראל, במרכז, בצפון או בדרום הארץ, גם מאחורי החזות השקטה של כפר סבא, רוחשת פעילות מוזיקלית ענפה.
הרכבים מוזיקליים שונים, נגנים ואומנים, ממלאים את האוויר הנקי של השרון בצלילי
מוזיקה מקורית.

על מנת לענות לדרישות ולצרכים של ההרכבים השונים פועלים בעיר, הוקמו מספר אולפני הקלטות בכפר סבא. רובם מאפשרים גישה לציוד הקלטות מתקדם ולאנשי מקצוע מנוסים. על מנת לדעת באיזה אולפן הקלטות לבחור מתוך מבחר אולפני ההקלטות בכפר סבא, תזדקקו למקור מידע אמין ועדכני, המפרט את התכונות הייחודיות של כל אולפן ואולפן. את כל הפרטים הללו תוכלו למצוא באתר קבוצת מוזיקלי. בנוסף, תוכלו לרגוש באתר את שובר ההנחות של הקבוצה המעניק עד ארבעים אחוזי הנחה ברכישת שעות הקלטה, מיקס, עריכות או מאסטרינג באולפני הקלטות בכפר סבא.

הרעיון העומד מאחורי שובר ההנחות של קבוצת מוזיקלי הוא פשוט. כוח הקנייה המשותף של המוזיקאים הרבים הפעילים באתרי קבוצת מוזיקלי, מאפשר לקבוצה להשיג עבורם מחירים משתלמים ביותר בחדרי חזרות, אולפנים, חנויות כלי נגינה, חנויות ציוד הגברה, משרדי יחסי ציבור ומשרדי בוקינג. אם אתם רוצים להיכנס אל אולפני הקלטות בכפר סבא ולשלם פחות, אתם מוזמנים לרכוש עוד היום את תלוש ההנחות באתר קבוצת מוזיקלי.