על פניו, איתור אולפני הקלטות במרכז, לא נראית כמו משימה מסובכת. בערי המרכז תוכלו למצוא לא רק אחוז גבוה במיוחד של מוזיקאים יחסית לגודל האוכלוסייה, אלא גם שפע של שירותים כמו אולפני הקלטה, חדרי חזרות, חדרי עריכה, חנויות כלי נגינה וכל מה שמוזיקאים זקוקים לו. התחרות הרבה בין האולפנים עשויה להביא אמנם למלחמת מחירים שבה רק הלקוחות מרוויחים, אולם במקרים רבים, שירותים במחירים נמוכים מתאפיינים באיכות נמוכה. מה עושים אם כן? איך מוצאים את הידיים ואת הרגליים בין ההצעות השונות המופנות למוזיקאים המעוניינים בשירותים של אולפני הקלטות במרכז? אחת הדרכים להתמודד עם השפע הזה, היא באמצעות אתר קבוצת מוזיקלי, אתר ההנחות למוזיקאים הגדול בישראל.

אתר קבוצת מוזיקלי, אתר ההנחות למוזיקאים הגדול בישראל הוקם על מנת לענות לשני צרכים עיקריים של מוזיקאים הפועלים בישראל. הראשון מביניהם הוא הצורך במידע. על מנת לבחור באולפן ההקלטות המתאים להם, מוזיקאים רציניים צריכים לברר עוד מספר פרטים חוץ מהכתובת והמחיר לשעה. איזה ציוד יש באולפן? האם הוא כולל פינת מנוחה? אילו אפשרויות הקלטה הוא מציע? האם האולפן מחזיק חניה משלו? או שיש חניון באזור? על השאלות הרבות הללו תוכלו למצוא תשובות מקיפות כחלק מפרטי האולפנים המופיעים באתר.

סיבה נוספת לבחור אולפני הקלטות במרכז מתוך ההיצע המופיע באתר קבוצת מוזיקלי היא המחירים. רכישה של שוברי הנחה באתר מוזיקלי, תאפשר לכם ליהנות מהנחות של עד ארבעים אחוזים עבור שירותיהם של אולפני הקלטות במרכז כולל: הקלטה, מיקס, מאסטרינג ועוד. קבוצת מוזיקלי מאפשרת לכם ליהנות גם מהנחות גדולות על רכישת כלי נגינה וציוד הגברה וכן על שירותי יחסי ציבור. אם אתם מחפשים אולפני הקלטות במרכז, אתם מוזמנים למצוא אותם באתר של קבוצת מוזיקלי. ולשלם פחות.