נתניה, העיר הגדולה ביותר בשרון, הנחשבת לבירת האזור, התפתחה באופן משמעותי בשנים האחרונות. יותר ויותר משפחות צעירות בחרו בנתניה כמקום המגורים שלהן, בזכות איכות החיים, הקרבה לחוף הים, התשתיות העירוניות המעולות והקרבה למקורות תעסוקה. עם תהליך ההצערה של העיר, נוצר בנתניה ביקוש לחדרי חזרות, אולפני הקלטות ושירותים רבים נוספים הקשורים לתחום המוזיקה. את הביקוש הזה מיהרו למלא לא מעט אולפנים וחדרי חזרות, המשרתים מוזיקאים והרכבים הפועלים בנתניה. אם אתם מתעניינים בפרטים של אולפני הקלטה בנתניה. הגעתם למקום הנכון. ברוכים הבאים לאתר של קבוצת מוזיקלי, אתר ההנחות למוזיקאים הגדול בישראל.

קבוצת מוזיקלי, המנהלת את אתרי המוזיקה המקצועיים המובילים ברשת הישראלית, ריכזה עבורכם, מוזיקאים תושבי נתניה והסביבה, את הפרטים המלאים של האולפנים האיכותיים ביותר הפועלים באזור. כאן תוכלו למצוא את פרטי ההתקשרות המלאים של האולפנים ושל האנשים המנהלים אותם, בנוסף מופיע באתר של קבוצת מוזיקלי, פירוט הציוד הקיים בכל אולפן, לצד ופרטים חיוניים נוספים, כמו חנייה צמודה, גודל חדרי ההקלטה ועוד.

אולם, גישה לפרטי ההתקשרות של אולפני הקלטות בנתניה היא לא הסיבה העיקרית לשמה מוזיקאים רבים תושבי השרון, גולשים באתר קבוצת מוזיקלי. הסיבה העיקרית לכך היא שובר ההנחות הניתן לרכישה באתר. שובר זה מקנה לרוכשים הנחות בגובה של עד ארבעים אחוז ברכישת שעות הקלטות, מיקס, מאסטרינג ושירותי אולפן נוספים. הנחות אלה מעניקות למוזיקאים צעירים ומוזיקאים בתחילת דרכם, גישה אל האולפנים הטובים ביותר, אל הציוד המתקדם ביותר ואל אנשי המקצוע המנוסים ביותר באזור נתניה והשרון. כל החלומות המוזיקליים שלכם יכולים להתגשם, עם אתר קבוצת מוזיקלי, אתר ההנחות למוזיקאים הגדול בישראל. האתר, שהוקם מתוך הכרות מעמיקה של התחום יאפשר לכל חלום להפוך למציאות, במחירים נוחים במיוחד.