אם אתם מתעניינים במוזיקה ישראלית, אתם ודאי יודעים כי עמק חפר, למרות החזות החקלאית המנומנמת שלו, הוא אחד האזורים הרועשים ביותר בישראל, לפחות בכל מה שקושר למוזיקה מקורית. בני הקיבוצים והמושבים באזור, שנחשפו בעבר למוזיקה מהעולם, שהביאו איתם מתנדבים מחו”ל, העבירו את המסר לדורות הבאים וכיום, כמעט בכל קיבוץ, מושב או ישוב קהילתי בעמק חפר, פועלת להקה אחת לפחות. הכמות המרשימה של המוזיקאים הפעילים בעמק חפר, הביאה לפתיחתו של אולפן ההקלטות בקיבוץ העוגן. שם, ליד הרפת, הוקלטו כמה מהאלבומים שהגדירו את הרוק הישראלי. האולפן פועל עד היום ומשמש מוזיקאים מאזור ומוזיקאים מכל הארץ, הבאים ליהנות מהצליל הייחודי ומהאווירה הייחודית של אולפני הקלטות בעוגן.

אם אתם חולמים להקליט את המוזיקה המקורית שלכם באולפני הקלטות בעוגן, חושב שתדעו כי הגשמתו של החלום שלכם ריאלית כיום יותר מאשר אי פעם. אתר קבוצת מוזיקלי, אתר ההנחות למוזיקאים הגדול בישראל, הוקם במיוחד עבור מוזיקאים בתחילת דרכם אשר אינם יכולים לממן את הפעילות המוזיקלית שלהם ונאלצים להתפשר, או אפילו להרים ידיים ולוותר על החלום מסיבות כלכליות. אתר קבוצת מוזיקלי, מגייס את כוח הקנייה השיתופי של המוזיקאים הרבים הפעילים בו, על מנת להשיג עבורם הנחות של עד ארבעים אחוז, ברכישת שעות הקלטה, מיקס ומאסטרינג, באולפני הקלטות בעוגן ובאולפני הקלטות נוספים בכל הארץ. בנוסף נהנים רוכשי שובר ההנחות באתר קבוצת מוזיקלי גם מהנחות על שירותי יחסי ציבור, בוקינג ועוד.

אם אתם רוצים להקליט באולפני העוגן, עם אתר קבוצת מוזיקלי, אתר ההנחות למוזיקאים הגדול בישראל ועם הנחות הגדולות אותן תוכלו להשיג דרכו, אין שום דבר שיעכב אתכם. רכשו עוד היום את שובר ההנחות באתר וקחו את המוזיקה שלכם ואת החלום שלכם, הכי רחוק שאפשר.