בשנים האחרונות השתלטו המחשבים על חיינו וכבשו כמעט כל חלקה טובה. תחום ההקלטות היה מהתחומים הראשונים שנכבשו על ידי הטכנולוגיה. אפשרויות כמו תיקון…

אזור עמק חפר, הנמצא בחלקו הצפוני של אזור השרון, בין חדרה בצפון ונתניה בדרום, כולל לא מעט קיבוצים, מושבים וישובים קהילתיים. בין המוכרים שבישובים אלה ניתן למנות את הקיבוצים: גבעת חיים איחוד וגבעת חיים מאוחד, המעפיל, העוגן, מעברות ועין החורש. בין המושבים הידועים של עמק חפר: בית חרות, בית ינאי, כפר הרא”ה, כפר ויתקין ועוד, ובין הישובים הקהילתיים: בת חפר, שושנת העמקים ועוד. על פי נתוני הלשכה המרכזית לסטטיסטיקה, מנו ישובי עמק חפר בשנת 2010 למעלה מ- 37,500 תושבים. אין לנו מושג כמה מהם עוסקים במוזיקה באופן פעיל, אבל דבר אחד אנחנו יודעים לבטח. בישובי עמק חפר מתרחשת כבר שנים פעילות מוזיקלית ענפה. הרכבים ואומנים רבים צצים מדי שנה בישובי האזור, וכמו הרכבים ואומנים בעל מקום אחר בעולם, גם מעוניינים להקליט, להפיק ולהפיץ את המוזיקה שלהם.

לכתוב שיר או יצירה מוזיקלית, זה לא קל. אבל להקליט אותם, זה סיפור שונה לחלוטין. אם כדי לכתוב שיר, כל מה שצריך זה השראה, כלי כתיבה וכלי נגינה בסיסי כמו פסנתר או גיטרה קלאסית, כניסה לאולפן הקלטות מקצועי כרוכה בהוצאות משמעותיות, שלא כל אומן בתחילת דרכו יכול לעמוד בהן. מתוך הכרות מעמיקה עם עולם המוזיקה הישראלי, הקימה קבוצת מוזיקלי, המנהלת את אתרי המוזיקה המקצועיים המובילים בישראל, את אתר קבוצת מוזיקלי, אתר ההנחות למוזיקאים הגדול בישראל. אתר זה מנצל את כוח הקנייה המשותף של המוזיקאים הרבים הפעילים בו, על מנת להשיג עבורם הנחות של עד ארבעים אחוז ברכישת שירותי מוזיקה מקצועיים.

שובר ההנחות יעניק לכם הנחות אצל ספקים רבים ויאפשר לכם להיכנס אל אולפני הקלטות בעמק חפר, כדי להקליט את המוזיקה שלכם בתנאים הטובים ביותר ובמחירים הטובים ביותר.