אם אתם מחפשים אולפני הקלטות בצפון, עומדת בפניכם משימה לא פשוטה. בשונה מחיפוש אחר אולפני הקלטות באחת הערים הגדולות, המרוכזים בדרך כלל באזור אחד או שניים, אולפני הקלטות בצפון, ניתן למצוא במרחב העצום שבין חיפה לקריית שמונה ובין נהרייה לטבריה. אם אתם מחפשים אולפני הקלטות בצפון, הגעתם למקום הנכון. כאן, באתר קבוצת מוזיקלי, תוכלו למצוא את פרטי ההתקשרות ואת הפרטים הטכניים של מבחר אולפני הקלטה בצפון ובאזורים נוספים בישראל. בנוסף, אתר קבוצת מוזיקלי מאפשר לכם ליהנות משירותי ההקלטה, המיקס והמאסטרינג של אולפני ההקלטה המובילים בצפון, במחירים משתלמים במיוחד.

כמו בכל אזור אחר בישראל, גם באזור הצפון פועלים לא מעט מוזיקאים והרכבים מוזיקאליים, המעוניינים ליצור ולהקליט בתנאים מקצועיים. קבוצת מוזיקלי, המנוסה ביצירת שיתופי פעולה בין מוזיקאים, אמנים ונותני שירותים בתחומים שונים, מציעה למוזיקאים תושבי הצפון הנחות משמעותיות ברכישה של שעות הקלטה, מיקס או מאסטרינג באולפני הקלטות בצפון. העיקרון המנחה את פעילותה של קבוצת מוזיקלי, הוא מתן אפשרות למוזיקאים צעירים, להגשים את החלומות היצירתיים שלהם ולהיות מסוגלים לממן את ההוצאות השונות הכרוכות בכך.

בהיותה הקבוצה המפעילה את אתרי המוזיקה המקצועיים המובילים בישראל, לקבוצת מוזיקלי יש ידע וניסיון רב ביצירת קשרים יצירתיים בין מוזיקאים בתחומים שונים, וביצירת קשרים מסחריים בין גופים העוסקים בתחום המוזיקה. בהתבסס על ניסיון זה פיתחה קבוצת מוזיקלי את שובר ההנחות הניתן לרכישה באתר. שובר זה יעניק לכם הנחות של עד ארבעים אחוז ברכישה של שעות הקלטה, שעות חזרה, שירותי מיקס, שירותי מאסטרינג, רכישת כלי נגינה וציוד הגברה, יחסי ציבור ועוד. אם אתם מוזיקאים תושבי הצפון שלא מוכנים לוותר על החלום שלהם, אתם מוזמנים ליהנות מאולפני הקלטות מובילים, במחירים שנשמעים ממש מצוין.