הקריות, גוש הישובים המשתרע צפונית לחיפה, מורכבות מלא מעט ערים, שכונות וישובים. ברחבי הקריות, שהוציאו מתוכן לא מעט להקות ישראליות מיתולוגיות ולא מעט מוזיקאים מובילים, פועלים הרכבים ומוזיקאים רבים, אשר נושאים בליבם חלום משותף: להיות הדבר הבא שיוצא מהקריות. הדרך אותה צפויים אותם מוזיקאים בתחילת דרכם לעבור, עומדת להיות ארוכה ומפותלת. על מנת להגשים את החלום המוזיקלי שלהם, הם יצטרכו לערוך חזרות, להקליט את המוזיקה שלהם ולהיכנס להוצאות נוספות על שירותי מיקס, מאסטרינג, הדפסה, יחסי ציבור ועוד. צעירים רבים, חלקם מוכשרים ביותר, מחליטים לוותר מראש על החלום מתוך התחושה שלא יעלה בידם לגייס את הסכומים הדרושים לכיסוי ההוצאות.

מתוך מודעות למצב הזה ומתוך רצון לקדם את תחום המוזיקה בישראל, החליטה קבוצת מוזיקלי, המנהלת את אתרי המוזיקה המקצועיים המובילים בישראל, להרים את הכפפה וליצור מציאות חדשה. מציאות המאפשרת למוזיקאים גישה אל אולפני הקלטות בקריות ובכל אזור אחר בארץ, אל אנשי המקצוע הטובים ביותר ואל הציוד המתקדם ביותר ולשלם פחות. איך זה עובד? כוח הקנייה המשותף של החברים בתוכנית ההנחות של קבוצת מוזיקלי, מאפשר לקבוצה להשיג הנחות של עד ארבעים אחוז, עבר שירותי הקלטה, מיקס ומאסטרינג, רכישת כלי נגינה וציוד הגברה, שירותי פרסום יחסי ציבור, בוקינג ועוד. כל מה שאתם צריכים לעשות זה לרכוש את שוברי ההנחות באמצאות האתר ולצאת לדרך.

לא משנה באיזה סגנון אתם יוצרים או מנגנים, לא משנה מה הסגנון האהוב עליכם או מיהם המוזיקאים הנערצים עליכם, אם אתם רוצים לעשות מוזיקה באזור הקריות, אם אתם רוצים להקליט את המוזיקה שלכם באופן מקצועי על מנת שתוכלו לעניין בה מפיקים, או להפיץ אותה בעצמכם בארץ ובעולם, אתם מוזמנים לצאת לדרך עוד היום עם אתר קבוצת מוזיקלי, אתר ההנחות למוזיקאים הגדול בישראל.