בשנות השמונים, נפתח ברמת השרון בית הספר למוזיקה ‘רימון’, שהוציא מתוכו לא מעוט מוזיקאים, נגנים ומלחינים. רבים מהם הפכו לכוכבים של ממש. העיר הקטנה…

רמת השרון, העיר השקטה הממוקמת צפונית לתל-אביב נחשבה תמיד למעצמה מוזיקלית רבים מטובי המוזיקאים ונגני ההקלטות בישראל, גדלו, למדו והחלו את הקריירות המוזיקליות שלהם ברמת השרון. לפני כשלושים שנה, נפתח ברמת השרון בית הספר רימון לג’אז ולמוזיקה בת זמננו. בית הספר רימון משך אליו מוזיקאים צעירים מכל הארץ, שעברו להתגורר בסביבת רמת השרון והעלו באופן משמעותי ד את הביקוש לשירותי מוזיקה מקצועיים. בעיקר אולפני הקלטות. אם אתם מחפשים אולפני הקלטות ברמת השרון, הגעתם למקום הנכון. באתר קבוצת מוזיקלי, אתר ההנחות למוזיקאים הגדול בישראל, תוכלו למצוא את פרטיהם של אולפני הקלטות ברמת השרון, ליצור איתם קשר ולרכוש שעות הקלטה, מיקס או מאסטרינג, במחירים נמוכים במיוחד.

איך זה עובד באמת? מה מאפשר לקבוצת מוזיקלי להציע הנחות של עד ארבעים אחוז ממחירי המחירון של אולפני הקלטות ברמת השרון? ההסבר לתופעה, שסוחפת בחודשים האחרונות את שוק המוזיקה בישראל, פשוט למדי. באתרי קבוצת מוזיקלי הנחשבים לאתרי המוזיקה המקצועיים בישראל, פעיל מספר רב ביותר של מוזיקאים, נגנים ואומנים, החולקים חלום משותף: להקליט את היצירות שלהם באופן מקצועי, על מנת להפיץ אותן בארץ ובעולם. כדי לאפשר לכל אותם מוזיקאים בתחילת דרכם להגשים את החלום, פנו אנשי קבוצת מוזיקלי אל שורה של ספקים מובילים בתחום המוזיקה, ובהסתמך על כוח הקנייה המשותף, השיגה הקבוצה הנחות גדולות במיוחד באולפנים, חדרי חזרות, חנויות כלי נגינה, משרדי יחסי ציבור ומשרדי בוקינג.

אם אתם מעוניינים להקליט ברמת השרון ודאי לא תתקשו למצוא אולפני הקלטה ברמת השרון. אם אתם מעוניינים להקליט ברמת השרון ולשלם פחות, הצטרפו עכשיו למוזיקאים הרבים שכבר רכשו את שובר ההנחות המשתלם במיוחד של אתר קבוצת מוזיקלי, אתר ההנחות למוזיקאים הגדול בישראל.