מוזיקאים ותיקים תושבי השרון ודאי זוכרים את הימים הקשים ההם. ימים שבהם על מנת להקליט מוזיקה באיכות סבירה היה צורך להשיג רכב, להעמיס עליו את הנגנים ואת הציוד ולנסוע לאולפן הקלטות בתל אביב, העיר הגדולה. שני שינויים גדולים התרחשו מאז אותם ימים. הראשון מבניהם עבר על ציוד ההקלטות שהפך זמין יותר. כידוע, כיום ניתן להקים אולפן הקלטות מקצועי בהשקעה קטנה הרבה יותר מאשר בעבר. השינוי השני הוא הגידול במספר תושבי השרון שהביא בעקבותיו עלייה במספר המוזיקאים באזור. שתי סיבות אלה, בצירוף מספר סיבות נוספות הביא לעלייה משמעותית במספרם של האולפנים, חדרי החזרות והעסקים השונים המעניקים שירותים מקצועיים למוזיקאים באזור השרון.

אם אתם מחפשים אולפני הקלטות בשרון, הגעתם למקום הנכון. כאן תוכלו למצוא את פרטיהם של אולפני הקלטות רבים הפועלים ברחבי השרון. החל מחדרים קטנים להקלטות שירה, דרך אולפנים ליצירה ועריכה של מוזיקה אלקטרונית ועד לחדרים גדולים להקלטות חיות. הפרטים אותם תוכלו ללמוד באתר קבוצת מוזיקלי, יסייעו לכם להחליט איזה אולפן הקלטות הוא המתאים לכם ביותר מבין אולפני ההקלטות בשרון, מבחינת האווירה, המפרט וכמובן גם המחיר.

גם כאשר מדובר בעלויות של אולפני הקלטה בשרון, לאתר קבוצת מוזיקלי יש חדשות מרעישות בשבילכם. שובר ההנחות אותו תוכלו לרכוש באתר, יאפשר לכם להיכנס אל אולפני ההקלטות המובילים בשרון, להקליט את המוזיקה שלכם בתנאים שתמיד חלמתם עליהם ולשלם פחות. קבוצת מוזיקלי, המנהלת מספר אתרים מובילים בתחום המוזיקה בישראל, שמה לה למטרה לחבר בין מוזיקאים, אמנים ועסקים, על מנת לאפשר ליצירה המוזיקלית בישראל לפרוח. שובר ההנחות של קבצת מוזיקלי מאפשר למוזיקאים צעירים בתחילת דרכם, להגשים את החלומות שלהם וליהנות מאולפנים, כלי נגינה ושירותים מקצועיים שונים, בעלות הנמוכה בעד ארבעים אחוזים ממחירי המחירון. נשמע טוב לא?