האולפן של צנב ואמיר נמצא במיקום מצוין כולל חנייה חופשית ומאובזר היטב. מאפשר חזרות והקלטות ללהקות עם מגוון רחב של צרכים, דרישות ובקשות. שווה לנסות..

refet

כל מוזיקאי או מפיק שחיפש חדר חזרות או אולפן הקלטות עבור פרויקט מוזיקלי כזה או אחר, מצא את עצמו מסתובב באזורים הפחות מיושבים של העיר. אזורי תעשייה…

התרנגול

“התרנגול” – קריאת השכמה לכל המוזיקאים והמפיקים באשר הם. אם עוד לא הקלטתם באולפן התרנגול בדרום תל-אביב, אתם כנראה עדיין ישנים בעמידה. התרנגול הוא…

לייבל 1

אז איפה אתם רוצים להקליט את המוזיקה שלכם? במקום בו נמצא הציוד המתקדם ביותר? באולפן בו יושבים הטכנאים המקצוענים ביותר? בחדר האקוסטי האיכותי ביותר?

תל אביב, היא העיר שבה קורה הכול. לפחות כאשר מדובר במוזיקה. באזורים רבים בעיר אי אפשר לעבור בלי לשמוע מוזיקאים מתאמנים או לראות אנשים הנושאים כלי נגינה. מה מביא את כל המוזיקאים לתל אביב? הסיבה לכך ברורה! בתל אביב מתרכזים רוב המקומות בהם ניתן להופיע מול קהל. בתל אביב נמצאים רוב אולפני הקלטה וחדרי החזרות במדינה, ובתל אביב אפשר תמיד למצוא אנשים לנגן איתם. בעיר המרכזת פעילות מוזיקלית ענפה כל כך, טבעי שיקומו עסקים רבים המעניקים שירותים למוזיקאים, ביניהם כפי שהוזכר, גם אולפני הקלטות. אתר קבוצת מוזיקלי, אתר ההנחות למוזיקאים הגדול ביותר בישראל, מציע לכם רשימה ארוכה של אולפני הקלטות בתל אביב, במחירים נוחים במיוחד.

איך זה עובד? קבוצת מוזיקלי היא קבוצה המאגדת את האתרים המובילים בישראל בתחום המוזיקה. מספר רב של שיתופי פעולה רבים בין נגנים, זמנים, מוזיקאים, חדרי חזרות, אולפנים, חנויות כלי נגינה ועוד, החלו את דרכם באמצעות האתרים השונים של קבוצת מוזיקלי. הקשרים הענפים שפיתחה הקבוצה עם גורמים שונים בתחום המוזיקה בישראל, לצד הידע הנרחב והאהבה הגדולה למוזיקה, אפשרו לה לפתח מודל ייחודי המאפשר למוזיקאים ליהנות משעות אולפן איכותית בתל אביב ובערים נוספות בישראל בהנחות משמעותיות.

שובר ההנחות הניתן לרכישה באתר, מעניק לכם הטבות משמעותיות בכל הקשור להקלטות, מאסטרינג, רכישת ציוד הגברה, יחסי ציבור ועוד. אולפני הקלטה בתל אביב ובערים נוספות בארץ, אשר מעוניינים להתחבר למוזיקאים הגולשים באתרי קבוצת מוזיקלי, מציעים באתר שעות הקלטה ושירותים נוספים במחירים נוחים במיוחד. אם אתם מחפשים אולפני הקלטות בתל אביב ומעוניינים להקליט באיכויות גבוהות ובמחירים נמוכים, אתם מוזמנים לעשות זאת באמצעות רכישת שובר ההנחות המוצע באתר קבוצת מוזיקלי, אתר ההנחות למוזיקאים הגדול ביותר בישראל.