רעננה נחשבת לאחת הערים בעלות איכות החיים הגבוהה ביותר בישראל. אולם גם כל מה שנוגע ליצירה של מוזיקה מקורים יש לעיר לא מעט יתרונות להציע. רעננה ידועה כעיר הפועלת לקידום המוזיקה מתוך תושבי העיר. עיריית רעננה מפעילה מועדון הופעות בעיר ומקיימת תחרות בין להקות צעירות, שהפרס ללהקות הזוכות בה הוא הופעה בפארק רעננה בערב יום העצמאות. בהיותה עיר מוזיקלית מיוחד, פועלים ברעננה לצד הלהקות הרבות והאמנים הרבים גם אולפני הקלטה, המעניקים להם שירותי מוזיקה מקצועיים ברמה הגבוהה ביותר. הרכבים צעירים יש ברעננה, יש גם אולפנים, הדבר היחיד שחסר לפעמים הוא המימון. הרכבים צעירים רבים, המתקשים לממן את הוצאות ההפקה של המוזיקה שלהם, נאלצים להתפשר ולעיתים אף לוותר בלב כבד על החלום.

אתר קבוצת מוזיקלי, אתר ההנחות למוזיקאים הגדול בישראל, מאפשר למוזיקאים תושבי רעננה והסביבה, להגשים את החלום שלהם ולהקליט את המוזיקה המקורית שלהם, בתנאים הטובים ביותר ובמחירים הנוחים ביותר. תלוש ההנחות הניתן לרכישה באתר קבוצת מוזיקלי, יקנה לכם הנחות של עד ארבעים אחוז ממחיר המחירון ברכישת שעות הקלטה, עריכות, מיקס, מאסטרינג ועוד. בנוסף, יקנה לכם שובר ההנחות של אתר קבוצת מוזיקלי , הנחות משמעותיות במיוחד ברכישת ציוד הגברה וכלי נגינה, שירותי פרסום ויחסי ציבור, בוקינג ועוד.

אם אתם מוזיקאים תושבי רעננה והסביבה, המעוניינים להקליט ולהוציא לאור את היצירה המקורית שלכם, בתנאים המקצועיים ביותר ובעלויות הגיוניות, אתר קבוצת מוזיקלי, אתר ההנחות למוזיקאים הגדול בישראל, הוא הפתרון המושלם עבורכם. כל מה שאתם זקוקים לו על מנת להגשים את החלום שלכם, הוא לרכוש את שובר ההנחות באתר, לבחור את האולפן המתאים לצרכים שלכם ולצאת לדרך. לנו לא נותר אלא לאחל לכם בהצלחה בהמשך.