אולפני קשמיראולפן קשמיר בכפר סבא, נחשב ובצדק לאחד מאולפני ההקלטות המובילים באזור השרון. האולפן הוקם על ידי מוזיקאים מקצועיים, המודעים היטב לקשיים הכלכליים המאפיינים את חייהם של מוזיקאים בישראל. לכן הוא מציע, לא רק ציוד מעולה ואווירה נעימה ויצירתית אלא גם מחירים תחרותיים במיוחד. באולפן קשמיר תמצאו חדר חזרות גדול במיוחד, אולפנים מאובזרים המציעים שירותי מיקס ומאסטרינג מקצועיים, טכנאי צמוד במהלך כל החזרה, אפשרות להקלטת חזרות, הקלטת ‘שיר במתנה’, הקלטת תשדירי רדיו ופרזנטציות ועוד.

בקשמיר מחכים לכם שני אולפנים, כל אחד מהם מצויד באופן שונה ונועד למטרות אחרות. אולפן A הוא אולפן גדול ומרווח להקלטה של הרכבים, בשני ערוצים, או בערוצים נפרדים לכל כלי. באולפן A תמצאו מגברים איכותיים לגיטרות ובס ומערכת תופים חלומית. אולפן B נועד למיקסי,ם מאסטרינג והקלטות של שירה ושל כלים אקוסטיים. האולפן הוא מתוכנן ובנין על מנת להגיע לאיכויות הקול הגבוהות ביותר. שני האולפנים מושכים אליהם לא מעט מוזיקאים מקצועיים מאזור השרון וגם מוזיקאים תל-אביבים, המוצאים אותו כאולפן העונה באופן מושלם על הצרכים שלהם מגיעים לנגן ולהקליט בקשמיר.

אם אתם מוזיקאים תושבי השרון, אין סיכוי שעוד לא שמעתם על אולפן קשמיר. אם שמעתם על אולפן קשמיר, אתם מוזמנים גם להקליט בו. בכל מה שנוגע לאיכות הציוד, לאקוסטיקה המושקעת, לשירות הידידותית ולאווירה הייחודית, אין לאולפן קשמיר, אף אולפן מתחרה באזור כפר סבא והשרון. אחרי פעם אחת, אנחנו בטוחים מעל ומבר לכל ספק כי גם אתם, כמו אומנים, מוזיקאים והרכבים רבים שהפכו את קשמיר לביתם השני, תעדיפו לחזור למקום שוב ושוב. כאשר שומעים על הקלטות, חזרות מיקס ומאסטרינג איכותי בכפר סבא, שומעים על קשמיר יותר מאשר על כל אולפן אחר.

התקשרו עכשיו לקשמיר: 0723385236

כפר סבא

ישוב:

יוחנן הסנדלר 19

כתובת:

רועי / אליאל

איש קשר: