לייבל 1

אז איפה אתם רוצים להקליט את המוזיקה שלכם? במקום בו נמצא הציוד המתקדם ביותר? באולפן בו יושבים הטכנאים המקצוענים ביותר? בחדר האקוסטי האיכותי ביותר? אם הבחירה בין האפשרויות השונות נראית לכם קשה, כדאי שתדעו שיש מקום אחד בתל אביב בוא תוכלו למצוא את כל מה שאתם מחפשים באולפן הקלטות מקצועי ועוד. מדובר בלייבל 1, אולפן הקלטות חדש ומצויד להפליא שהוקם על ידי טכנאי סאונד מקצוענים, ברחוב המסגר בתל אביב. מעבר למיקום המעולה, המאפשר גישה קלה ונוחה מכל חלקי העיר וגם מנתיבי איילון, יש לאולפן לייבל 1, שמשמש גם כחדר חזרות, לא מעט יתרונות נוספים.
ציוד הנגינה וההקלטה למשל. הרי לא תצפו מטכנאים מקצוענים, בוגרי בית הספר של יואב גרא שעבדו גם באולפני פלוטו,להסתפק בפחות מהטוב ביותר.

באולפן ההקלטות לייבל 1, תמצאו מגברי גיטרה קטלניים של VOX ו- פי.וי, מגבר בס מתוצרת גליאן קרוגר, מיקסר מקצועי של סאונדקראפט, מערכת תופים מבית סונור, שלושה מוניטורים איכותיים ועוד. כל אחד מפריטי הציוד, נבחר בקפידה על מנת שיוכל להתאים למבנה האקוסטי של האולפן ועל מנת שיאפשר לכם להוציא ממנו את המקסימום. גם מבחינת תחזוקה, באולפן לייבל 1 לא מתפשרים. התחזוקה השוטפת והמקצועית של כל אחד ואחד מרכיבי האולפן, מבטיחה לכם הקלטות רצופות במינימום תקלות. מוזיקאים רבים, כבר הפכו את אולפן לייבל 1 לבית השני שלהם בכל מה שקשור להקלטות ויצירה. אם גם אתם רוצים להצטרף אל ההרכבים, הזמרים, המפיקים הלקוחות המרוצים הרבים של אולפן לייבל 1, כל מה שאתם צריכים לעשות הוא ליצור קשר עם האולפן. עצה שלנו: כדאי שתעשו את זה כמה שיותר מהר, כי היומנים של לייבל 1 מתמלאים במהירות.

תל אביב

ישוב:

המסגר 1

כתובת:

דני\מוטי

איש קשר:

054-5284321

טלפון:

054-5284321