אולפני סשןבשנות השמונים, נפתח ברמת השרון בית הספר למוזיקה ‘רימון’, שהוציא מתוכו לא מעוט מוזיקאים, נגנים ומלחינים. רבים מהם הפכו לכוכבים של ממש. העיר הקטנה והמנומנמת, הפכה להיות מעצמה של ג’אז, רוק, פופ וסגנונות מוזיקליים רבים נוספים. לאור הפעילות המוזיקלית הרבה שמתרחשת ברמתה שרון, טבעי שיקום בעיר גם חדר חזרות ואולפן הקלטות איכותי. Session, אולפן הקלטות וחדש חזרות שנפתח לאחרונה ברמת השרון, מציע את תנאי הנגינה הטובים ביותר בסביבה. בחלל המעוצב מחכה לכם מיטב הציוד: מגברי גיטרה ובאס מתוצרת Marshall ו- Fender, מיקסר 16 ערוצים מתוצרת חברת soundcraft, מערכת תופים Tama Artstar II, ארבעה מגברי כוח, וכל הציוד שתזדקקו לו על מנת להגשים את הרעיונות המוזיקליים שלכם ולהישמע כמו שאתם חושבים שאתם צריכים להישמע.

על מנת שתוכלו לצאת מרוצים מכל סשן הקלטות, אולפן Session מציע לכם, מעבר לרשימת הציוד המרשימה, גם חלל מרווח ואינטימי, עם פינת ישיבה נוחה בחדר עצמו ופינת קפה מחוץ לחדר. תלמידי בית הספר למוזיקה רימון, נהנים ממחירים מוזלים במהלך שעות הבוקר והשירות הוא אדיב ומקצועי מעבר לכל תחרות. אם אתם מחפשים אולפן הקלטות וחדר חזרות באזור השרון, עם ציוד מעולה ואווירה טובה, אתם מוזמנים לראות ולשמוע
את מה שיש לאולפן Session להציע לכם. המיקום המעולה, המחשבה על כל פרט, בתכנון ובעיצוב, הציוד המקצועי, המתוחזק ברמה הגבוהה ביותר והיחס האישי שתקבלו מאיתי ומדפני, מנהלי החדר, יגרמו לכם לרצות לחזור אליו שוב ושוב. ממש כעשרות הרכבים ומוזיקאים שכבר הספיקו להפוך את אולפן Session לבית השני שלהם. אבל כדאי שתתקשרו ממש עכשיו כי תלמידי רימון ומוזיקאים רבים תושבי השרון כבר גילו את Session , לכן ייתכן שלא יהיה פשוט למצוא בו שעה פנויה, עבור ה- Session שלכם.

רמת השרון

ישוב:

החרושת 5

כתובת:

איתי-דפני

איש קשר: